Kalendar natjecanja - sezona 2018.

Rujan

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
03.-04.09. ponedjeljak-utorak IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2018 Zagreb Rezultati
04.09. utorak Erste Plava liga – finale Zagreb Rezultati
07.09. petak Noćno zagrijavanje za Baranjski Ferivi polumaraton – powered by Hell Osijek Rezultati
08.-09.09. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke Zagreb Rezultati
15.-16.09. subota-nedjelja Kup Hrvatske za seniore-ke Zagreb
22.09. subota Kup Hrvatske za kadete-kinje – finale Rijeka
22.09. subota 3. Baranjski polumaraton Tikveš
29.09. subota Susret kadetskih reprezentacija CRO-CZE-HUN-SLO-SVK Mađarska

Siječanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
27.12. srijeda Miting otvorenja dvoranske sezone 2018. – Memorijal "Josip Gašparac" Osijek Rezultati
01.01. ponedjeljak Novogodišnja utrka Osijek Rezultati
04.01. četvrtak Božićni miting u skoku u vis Novi Sad (SRB) Rezultati
10.01. srijeda Dvoransko prvenstvo Slavonije i Baranje Osijek Rezultati
10.01. srijeda Zimski bacački miting Osijek Rezultati
13.01. subota Otvoreno prvenstvo Vojvodine u dvorani za juniore-ke i mlađe kadete-kinje Novi Sad (SRB) Rezultati
20.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore-ke Rijeka Rezultati
21.01. nedjelja Kids Athletics Novi Sad – Osijek Novi Sad (SRB) Rezultati
27.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Rijeka Rezultati
31.01. srijeda Dvoranski miting "EAA International Springer-Meeting" Cottbus (GER) Rezultati

Veljača

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
03.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke Rijeka Rezultati
10.02. subota Dvoransko prvenstvo Balkana za juniore Sofija (BUL) Rezultati
10.02. subota Dvoranski miting "Gugl-Meeting Indoor" Linz (AUT) Rezultati
10.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje Rijeka Rezultati
11.02. nedjelja Dvoranski miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
11.02. nedjelja Dvoranska liga Slavonije i Baranje – kvalifikacije Osijek Rezultati
17.02. subota Dvoransko prvenstvo Balkana Istanbul (TUR) Rezultati
17.-18.02. subota-nedjelja Dvoransko prvenstvo Atletskog kluba Slavonija-Žito Osijek Rezultati
18.02. nedjelja Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete-kinje Rijeka Rezultati
21.02. srijeda 3. Serbian Open Indoor Meeting Beograd Rezultati
24.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati

Ožujak

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
03.03. subota Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split Rezultati
03.03. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske u kružnim utrkama – mlađe kategorije Zagreb Rezultati
06.03. utorak Prvenstvo Osijeka u krosu Osijek Rezultati
10.03. subota Kvalifikacije za Svjetske dječje igre Osijek Rezultati
17.03. subota Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica Rezultati
24.03. subota Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Zadar Rezultati
25.03. nedjelja Dvoranska liga Slavonije i Baranje – finale Osijek Rezultati
28.03. srijeda Tromeč osnovnih škola Becić – Šenoa – Vijenac Osijek Rezultati

Travanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
07.04. subota Osječki Ferivi polumaraton Osijek Rezultati
21.04. subota Miting otvorenja sezone 2018. Osijek Rezultati
21.04. subota Kids Athletics dvomeč Osijek – Novi Sad Osijek
26.04. četvrtak Erste Plava liga – kvalifikacije Osijek Rezultati
28.04. subota Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb Rezultati

Svibanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.05. srijeda Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje – kvalifikacije Osijek Rezultati
02.-09.05. srijeda-srijeda ISF Gimnazijada 2018. Marrakech (MAR)
05.05. subota Miting otvorenja sezone – Memorijal "Goran Subotić Tratinčica" Zagreb Rezultati
06.05. nedjelja Wings for Life World Run Zadar Rezultati
12.-13.05. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb Rezultati
16.05. srijeda Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje – finale Split Rezultati
19.-20.05. subota-nedjelja Kup Hrvatske i Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Zagreb Rezultati
23.05. srijeda Miting "Dinamo-Zrinjevac 2018." Zagreb Rezultati
26.-27.05. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore-ke Varaždin Rezultati

Lipanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.06. subota Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati
03.06. nedjelja IAAF World Challenge Meeting "FBK Games" Hengelo (NED) Rezultati
03.06. nedjelja Miting "Slavonski Brod 2018." Slavonski Brod Rezultati
07.06. četvrtak Miting u skoku s motkom (mlađe juniorke) i skoku u dalj (seniori) Vrbovec Rezultati
09.-10.06. subota-nedjelja Prvenstvo Mediterana za mlađe seniore-ke Jesolo (ITA) Rezultati
09.06. subota Prvenstvo Balkana za mlađe juniore-ke Istanbul (TUR) Rezultati
13.06. srijeda IAAF World Challenge Meeting "Ostrava Golden Spike" Ostrava (CZE) Rezultati
13.06. srijeda Miting "AK Slavonija-Žito 2018." Osijek Rezultati
16.-17.06. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Split Rezultati
20.06. srijeda Proljetna liga Slavonije i Baranje – finale Osijek Rezultati
21.-22.06. četvrtak-petak Prvenstvo Balkana za juniore-ke Istanbul (TUR) Rezultati
22.06. petak IAAF World Challenge Meeting "Meeting Madrid 2018" Madrid (ESP) Rezultati
23.-24.06. subota-nedelja Prvenstvo Hrvatske za starije i mlađe kadete-kinje Varaždin Rezultati

Srpanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
05.-08.07. četvrtak-nedjelja Europsko prvenstvo za mlađe juniore-ke Győr (HUN) Rezultati
13.07. petak Miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
20.-21.07. petak-subota Prvenstvo Balkana za seniore-ke Stara Zagora (BUL) Rezultati
28.-29.07. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati

Kolovoz

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
29.07.-03.08. nedjelja-petak Svjetske dječje igre Jeruzalem (ISR) Rezultati
07.-12.08. utorak-nedjelja Europsko prvenstvo Berlin (GER) Rezultati
31.08. petak Kup Hrvatske za kadete-kinje – kvalifikacije Osijek Rezultati

Listopad

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
20.10. subota Prvenstvo Hrvatske u krosu Škabrnja

Studeni

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Prosinac

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
27.12. četvrtak Miting otvorenja dvoranske sezone 2019. – Memorijal "Josip Gašparac" Osijek