Kalendar natjecanja - sezona 2017.

Siječanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
29.12. četvrtak Miting otvorenja dvoranske sezone 2017. Osijek Rezultati
01.01. nedjelja 34. Novogodišnja utrka Osijek Rezultati
12.01. četvrtak Dvoransko prvenstvo Slavonije i Baranje Osijek Rezultati
15.01. nedjelja Otvoreno prvenstvo Beograda Beograd Rezultati
21.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore-ke Rijeka Rezultati
21.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske u kružnim trčanjima Beč Rezultati
22.01. nedjelja Dvoranska liga Slavonije i Baranje – 1. kolo Osijek Rezultati
28.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke Rijeka Rezultati
29.01. nedjelja Dvoranska liga Slavonije i Baranje – 2. kolo Osijek Rezultati

Veljača

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
04.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Rijeka Rezultati
04.02. subota 18. Int. Indoor Stabhochsprung Meeting Potsdam Rezultati
11.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje Rijeka Rezultati
12.02. nedjelja Dvoranska liga Slavonije i Baranje – 3. kolo Osijek Rezultati
12.02. nedjelja Dvoransko prvenstvo Balkana za juniore-ke Istanbul Rezultati
14.02. utorak Czech Indoor Gala Ostrava Rezultati
18.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Rijeka Rezultati
18.02. subota Serbian Open Indoor Meeting Beograd Rezultati
19.02. nedjelja Dvoranska liga Slavonije i Baranje – 4. kolo Osijek Rezultati
25.02. subota Dvoransko prvenstvo Balkana za seniore-ke Beograd Rezultati
25.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete-kinje Rijeka Rezultati
25.02. subota Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split Rezultati
28.02. utorak Prvenstvo Osijeka u krosu Osijek Rezultati

Ožujak

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
03.-05.03. petak-nedjelja Europsko prvenstvo u dvorani Beograd Rezultati
11.03. subota Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Čakovec Rezultati
19.03. nedjelja Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Pula Rezultati
19.03. nedjelja Dvoranska liga Slavonije i Baranje – finale Osijek Rezultati

Travanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
01.04. subota 13. Osječki Ferivi polumaraton Osijek Rezultati
27.04. četvrtak Miting otvorenja sezone 2017. Osijek Rezultati
30.04. nedjelja Jasenovačka milja Jasenovac Rezultati

Svibanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
05.05. petak Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje – kvalifikacije Osijek Rezultati
06.05. subota Miting otvorenja sezone 2017. Zagreb Rezultati
07.05. nedjelja Wings for Life World Run Zadar Rezultati
11.05. četvrtak Erste Plava liga – kvalifikacije Osijek Rezultati
13.-14.05. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb Rezultati
17.05. srijeda Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje – finale Split Rezultati
20.-21.05. subota-nedjelja Kup Hrvatske za juniore-ke Zagreb Rezultati
20.05. subota Proljetna liga Slavonije i Baranje – 1. kolo Osijek Rezultati
27.-28.05. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore-ke Varaždin Rezultati
28.05. nedjelja Proljetna liga Slavonije i Baranje – 2. kolo Osijek Rezultati

Lipanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.06. petak Međunarodni miting “Golden Roof Challenge” Innsbruck Rezultati
03.06. subota Prvenstvo Balkana za mlađe juniore-ke Istanbul Rezultati
04.06. nedjelja Međunarodni miting “Dinamo Zrinjevac 2017." Zagreb Rezultati
04.06. nedjelja Proljetna liga Slavonije i Baranje – 3. kolo Osijek Rezultati
05.06. ponedjeljak Međunarodni miting “Memoriál Josefa Odložila” Prag Rezultati
10.-11.06. subota-nedjelja Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati
13.06. utorak IAAF World Challenge Meeting “Paavo Nurmi Games ” Turku Rezultati
13.06. utorak Atletski miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
13.06. utorak Proljetna liga Slavonije i Baranje – finale Osijek Rezultati
17.-18.06. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Varaždin Rezultati
24.-25.06 subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za starije i mlađe kadete-kinje Osijek Rezultati

Srpanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
01.-02.07. subota-nedjelja Prvenstvo Balkana za juniore-ke Pitesti Rezultati
08.-09.07. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati
22.-23.07. subota-nedjelja Prvenstvo Balkana za seniore-ke Novi Pazar Rezultati

Kolovoz

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
04.-13.08. petak-nedjelja Svjetsko atletsko prvenstvo London Rezultati
29.08. utorak IAAF World Challenge Zagreb 2017 Zagreb Rezultati
29.08. utorak Erste Plava liga – finale Zagreb Rezultati

Rujan

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
01.09. petak Kup Hrvatske za kadete-kinje – kvalifikacije Osijek Rezultati
09.09. subota DécaNation Angers Rezultati
09.-10.09. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke Zagreb Rezultati
10.09. nedjelja Prvenstvo Hrvatske za starije i mlađe kadete-kinje – neodržane discipline Zagreb Rezultati
16.-17.09. subota-nedjelja Kup Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati
23.09. subota Kup Hrvatske za kadete-kinje – finale Rijeka Rezultati
23.09. subota 2. Baranjski Ferivi polumaraton Kopački rit Rezultati
24.09. nedjelja Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Rijeka
30.09. subota Susret kadetskih reprezentacija CRO-CZE-HUN-SLO-SVK Varaždin

Listopad

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Studeni

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
04.11. subota Prvenstvo Hrvatske u krosu Kutina

Prosinac

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
28.12. četvrtak Miting otvorenja dvoranske sezone 2018. Osijek

Sezona 2016.

Siječanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
29.12. utorak Miting otvorenja dvoranske sezone 2016. Osijek Rezultati
01.01. petak 33. Novogodišnja utrka Osijek Rezultati
10.01. nedjelja Dvoranska liga Slavonije i Baranje – 1. kolo Osijek Rezultati
16.01. subota Dvoransko prvenstvo Slavonije i Baranje Osijek Rezultati
17.01. nedjelja Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete-kinje Rijeka Rezultati
23.01. subota Dvoransko prvenstvo AP Vojvodine za mlađe juniore-ke Novi Sad Rezultati
24.01. nedjelja Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje Rijeka Rezultati
30.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske u kružnim trčanjima Beč Rezultati
30.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore-ke Rijeka Rezultati
30.01. subota Dvoranska liga Slavonije i Baranje – 2. kolo Osijek Rezultati

Veljača

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
06.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke Rijeka Rezultati
13.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Rijeka Rezultati
20.02. subota Dvoranska liga Slavonije i Baranje – 3. kolo Osijek Rezultati
21.02. nedjelja Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Rijeka Rezultati
23.02. utorak Prvenstvo Osijeka u krosu Osijek Rezultati
28.02. nedjelja Zimski bacački miting Osijek Rezultati

Ožujak

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
01.03. utorak Međunarodni miting "Serbian Open Indoor Meeting" (Ivan Horvat) Beograd Rezultati
05.03. subota Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica Rezultati
06.03. nedjelja Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split Rezultati
19.03. subota Dvoranska liga Slavonije i Baranje – finale Osijek Rezultati
26.03. subota Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Pula Rezultati

Travanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.04. subota 12. Osječki Ferivi polumaraton Osijek Rezultati
22.04. petak Miting otvorenja sezone 2016. Osijek Rezultati
27.04. srijeda Erste Plava liga – kvalifikacije Osijek Rezultati

Svibanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
04.05. srijeda Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje – kvalifikacije Osijek Rezultati
07.05. subota Međunarodni miting "Memorijal Goran Subotić" Zagreb Rezultati
08.05. nedjelja Wings for Life World Run Zadar Rezultati
15.05. nedjelja Međunarodni miting "Memorijal prof. Aleksandar Marinković" Beograd Rezultati
15.05. nedjelja Proljetni bacački miting Osijek Rezultati
15.05. nedjelja Proljetna liga Slavonije i Baranje – 1. kolo Osijek Rezultati
18.05. srijeda Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje – finale Pula Rezultati
21.-22.05. subota-nedjelja Kup Hrvatske za juniore-ke Zagreb Rezultati
24.05. utorak ABC kros utrka & Proljetna liga Slavonije i Baranje – 2. kolo Kopački rit Rezultati
28.05. subota 8. Osječki vatrogasni cener Osijek Rezultati
29.05. nedjelja Miting "Slavonski Brod 2016." Slavonski Brod Rezultati

Lipanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
04.-05.06. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore-ke Čakovec Rezultati
05.06. nedjelja Proljetna liga Slavonije i Baranje – 3. kolo Osijek Rezultati
06.06. ponedjeljak Međunarodni miting “Memoriál Josefa Odložila” Prag Rezultati
11.06. subota Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Varaždin Rezultati
15.06. srijeda Miting "AK Slavonija-Žito 2016." Osijek Rezultati
15.06. srijeda Proljetna liga Slavonije i Baranje – finale Osijek Rezultati
18.-19.06. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Zagreb Rezultati
25.-26.06. subota-nedjelja Prvenstvo Balkana za seniore-ke Pitesti Rezultati
25.-26.06. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za starije i mlađe kadete-kinje Varaždin Rezultati

Srpanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.07. subota Prvenstvo Balkana za mlađe juniore-ke Kruševac Rezultati
06.-10.07. srijeda-nedjelja Europsko prvenstvo Amsterdam Rezultati
14.-17.07. četvrtak-nedjelja Europsko prvenstvo za mlađe juniore-ke Tbilisi Rezultati
30.-31.07. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati

Kolovoz

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
12.-21.08. petak-nedjelja XXXI. Olimpijske igre Rio de Janeiro Rezultati
13.08. subota Sportske igre mladih – državna završnica Split Rezultati
26.08. petak Veliko međunarodno finale Sportskih igara mladih Split Rezultati
31.08. srijeda Međunarodni miting "Velenje 2016." Velenje Rezultati
31.08. srijeda Kup Hrvatske za kadete-kinje – kvalifikacije Osijek Rezultati

Rujan

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
03.-04.09. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke Varaždin Rezultati
06.09. utorak IAAF World Challenge Zagreb 2016 Zagreb Rezultati
06.09. utorak Erste Plava liga – finale Zagreb Rezultati
10.-11.09. subota-nedjelja Kup Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati
17.09. subota Kup Hrvatske za kadete-kinje – finale Rijeka Rezultati
24.09. subota Susret kadetskih reprezentacija CRO-CZE-HUN-SLO-SVK Trnava Rezultati
24.09. subota 1. Baranjski polumaraton Kopački rit Rezultati
25.09. nedjelja Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Zagreb Rezultati

Listopad

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Studeni

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
05.11. subota Prvenstvo Balkana u krosu Ćuprija Rezultati
19.11. subota Prvenstvo Hrvatske u krosu Karlovac Rezultati

Prosinac

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
29.12. četvrtak Miting otvorenja dvoranske sezone 2017. Osijek Rezultati