Organizacija natjecanja

Baranjski polumaraton

Baranjski-polumaraton-start-2016

Erste Plava liga

Atletska-skola-011

Osječki Ferivi polumaraton

12-osjecki-polumaraton-1

ABC kros

Atletska-skola-022

Proljetna liga Slavonije i Baranje

Atletska-skola-009

Dvoranska liga Slavonije i Baranje

Atletska-skola-016

Organizacija natjecanja na stadionu Gradski vrt

  • Miting otvorenja sezone
  • Atletski miting za sve kategorije
  • Proljetni bacački miting
  • Zimski bacački miting
  • Kvalifikacije za Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje
  • Kvalifikacije za Kup Hrvatske za kadete i kadetkinje

Natjecanja za mlađe kategorije:

  • Erste Plava liga
  • Proljetna liga Slavonije i Baranje za mlađe kategorije – 1. kolo
  • Proljetna liga Slavonije i Baranje za mlađe kategorije – 2. kolo
  • Proljetna liga Slavonije i Baranje za mlađe kategorije – 3. kolo
  • Proljetna liga Slavonije i Baranje za mlađe kategorije – finale

Organizacija natjecanja u dvorani Gradski vrt (atletski tunel)

  • Miting otvorenja dvoranske sezone
  • Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani

Natjecanja za mlađe kategorije:

  • Dvoranska liga Slavonije i Baranje za mlađe kategorije – 1. kolo
  • Dvoranska liga Slavonije i Baranje za mlađe kategorije – 2. kolo
  • Dvoranska liga Slavonije i Baranje za mlađe kategorije – 3. kolo
  • Dvoranska liga Slavonije i Baranje za mlađe kategorije – finale

Organizacija kroseva

  • ABC kros (Kopački rit)
  • Pojedinačno prvenstvo Osijeka u krosu (stadion Gradski vrt – speedway)
  • Pojedinačno prvenstvo Slavonije i Baranje u krosu (stadion Gradski vrt – speedway)

Suorganizacija polumaratona

  • Baranjski polumaraton
  • Osječki Ferivi polumaraton (glavni organizator: MK Hrvatski Sokol)

Organizacija i suorganizacija školskih natjecanja

  • Prvenstvo grada Osijeka u atletici za osnovne i srednje škole
  • Županijsko prvenstvo u atletici za osnovne i srednje škole
  • Poluzavršno prvenstvo u atletici za osnovne i srednje škole
  • Poluzavršno prvenstvo u atletici za 5. i 6. razrede osnovnih škola i djecu s posebnim potrebama
  • Državno prvenstvo u atletici za 5. i 6. razrede osnovnih škola
  • Prvenstvo Osijeka u krosu za osnovne i srednje škole
  • Županijsko prvenstvo u krosu za osnovne i srednje škole
  • Poluzavršno prvenstvo u krosu za osnovne i srednje škole

Organizacija ostalih događanja

  • Proljetni atletski kamp (stadion Gradski vrt)
  • Zimski atletski kamp (dvorana Gradski vrt)
  • Olimpijski dan u OŠ Dragutina Tadijanovića (Vukovar)

Pomoć u organizaciji:

  • Erste Plava liga – finale (Zagreb)
  • Hanžekovićev memorijal (Zagreb)
  • Novogodišnja utrka (Osijek)

Sudjelovanje na manifestacijama:

  • Hrvatski olimpijski dan (Srednjoškolsko igralište)
  • Svjetski dan zdravlja (Školska ulica)