Klupski rekordi

Seniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 10,59 Vjekoslav Oršolić 1975 Györ 15.09.2001.
200m 21,29 Matija Čop 1987 Rijeka 02.08.2008.
300m 33,77 Dražen Davidović 1987 Čakovec 14.07.2010.
400m 47,26
47,0 (ručno)
Josip Bohucki
Stjepan Kremer
1954
1948
Maribor
Beograd
06.06.1978.
21.10.1967.
800m 1:47,6 Zvonko Hukelj 1957 Nova Gorica 15.04.1979.
1000m 2:26,0 Zvonko Hukelj 1957 Osijek 19.03.1983.
1500m 3:47,2 Ivica Pavličević Sarajevo 1967.
3000m 8:15,46 Dražen Maričević 1964 Maribor 01.01.1987.
5000m 14:18,6 Drago Adam 1938 Zagreb 10.06.1961.
10000m 30:28,6 Dobrivoje Stojanović 1928 Niš 04.07.1961.
110m prepone 15,05
14,6 (ručno)
Zoran Tadić
Zdravko Salinger
1966
1949
Niš
Osijek
14.07.1990.
29.06.1968.
400m prepone 51,25 Dominik Škorjanc 2003 Čakovec 3.-4.7..2021.
3000m zapreke 8:43,5 Ivan Kokić 1937 Atena 11.09.1965.
maraton 2:30:40 Damir Černić 1960 Varaždin 20.03.1983.
dalj 7,93 Lahor Marinović 1967 Split 07.06.1986.
vis 2,28 Novica Čanović 1961 Split 06.07.1985.
troskok 16,40 Lahor Marinović 1967 Split 08.06.1986.
motka 5,71 Ivan Horvat 1993 Zagreb 29.07.2018.
kugla 20,81 Zlatko Saračević 1956 Osijek 08.07.1989.
disk 59,58 Dragan Perić 1964 Ankara 17.07.1988.
koplje 74,80 Dejan Cvetković 1971 Osijek 12.05.2002.
kladivo 61,16 Ilija Šoškić 1937 Beograd 15.08.1965.
desetoboj 7009 Zoran Tadić 1966 Ljubljana 30.06./01.07.1990.
4x100m 41,55 Novica Čanović
Damir Živković
Zoran Kedmenec
Zvonko Hukelj
1961

1960
1957
Skoplje 1982.
4x200m 1:28,37 Luka Jakobović
Franko Salaj
Mislav Škrtić
Dominik Škorjanc
2002
2004
2003
2003
Zagreb 22.05.2021.
4x400m 3:14,26 Borković
Zvonko Hukelj
Srećko Ilinčić
Josip Bohucki

1957
1950
1954
Nova Gorica 10.07.1977.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.
4x400m mix 3:37,03 Matea Veber
Juraj Marinčić
Marissa Bura
Dino Bučević
2001
2000
2000
1999
Zagreb 28.04.2018.

Seniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 11,55
11,1 (ručno)
Jelica Pavličić
Jelica Pavličić
1954
1954
Sofija
Zagreb
02.08.1974.
01.06.1975.
200m 23,14 Jelica Pavličić 1954 Sofija 03.08.1974.
300m 39,11 Mirjana Šola 1972 Ljubljana 01.07.1989.
400m 50,98 Jelica Pavličić 1954 Sofija 03.08.1974.
600m 1:29,6 Slobodanka Čolović 1965 Rijeka 13.01.1986.
800m 1:56,51 Slobodanka Čolović 1965 Beograd 17.06.1987.
1500m 4:09,14 Slobodanka Čolović 1965 Celje 21.07.1987.
2000m 7:21,73 Nera Tešankić 2006 Rijeka 22.09.2018.
3000m 9:19,70 Slobodanka Čolović 1965 Beograd 20.05.1989.
5000m 19:14,10 Ana Srakić 1985 Osijek 18.04.2002.
10000m 41:50,48 Tihana Ribić 1985 Osijek 04.05.2003.
100m prepone 14,49 Mia Wild 2006 Zagreb 15.05.2021.
400m prepone 59,28 Sanja Hap 1975 Varaždin 02.05.1999.
3000m zapreke 11:48,35 Tihana Ribić 1985 Varaždin 05.06.2004.
polumaraton 1:27,41 Danijela Černić 1977 Osijek 25.03.2012.
maraton 3:22,29 Danijela Černić 1977 Plitvice 02.06.2012.
3000m hodanje 18:23,65 Tea Pajić 2005 Zagreb 20.09.2020.
5000m hodanje 33:47,80 Brigita Kupanovac 2004 Zagreb 12.07.2020.
dalj 5,65 Lorena Faktor 2004 Rijeka 30.06.2019.
troskok 11,79 Tea Kristić 1994 Pula 18.06.2011.
vis 1,84 Marinela Lepinjica 1963 Beograd 23.06.1990.
motka 4,06 Elija Valentić 1998 Zagreb 28.07.2018.
kugla 14,95 Nevenka Mrinjek 1947 Osijek 18.04.1976.
disk 48,82 Nevenka Mrinjek 1947 Beograd 20.08.1975.
koplje 56,50 Ivana Vuković 1986 Split 03.03.2007.
kladivo 48,27 Karla Milinković 2001 Split 13.03.2021.
sedmoboj 3983 Lorena Faktor 2004 Čakovec 11.10.2020.
4x100m 47,52




47,3 (ručno)
Mihaela Čolović
Anita Banović
Marina Banović
Katarina Perošević

Kranjčević
Čolović
Vrkić
Seliškar
1986
1984
1982
1981
Zagreb




Osijek
08.06.2002.




02.06.1984.
4x200m 1:43,09 Nikolina Ćosić
Luna Kalesić
Lorena Faktor
Melani Bosić
2004
2005
2004
2003
Zagreb 22.05.2021.
4x400m 3:37,88 Bečkei
Šket
Šola
Čolović
Varaždin 03.07.1989.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.
4x400m mix 3:37,03 Matea Veber
Juraj Marinčić
Marissa Bura
Dino Bučević
2001
2000
2000
1999
Zagreb 28.04.2018.

Mlađi seniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 10,63 Matija Čop 1987 Velenje 28.06.2007.
200m 21,29 Matija Čop 1987 Rijeka 02.08.2008.
300m 33,77 Dražen Davidović 1987 Čakovec 14.07.2010.
400m 47,0 (ručno) Stjepan Kremer 1948 Beograd 21.10.1967.
600m 1:22,23 Juraj Marinčić 2000 Osijek 21.04.2018.
800m 1:47,6 Zvonko Hukelj 1957 Nova Gorica 15.04.1979.
1500m 3:54,80 Lovro Nedeljković 2000 Zagreb 19.09.2021.
3000m 8:24,25 Lovro Nedeljković 2000 Zagreb 15.09.2020.
5000m 15:03,00 Lovro Nedeljković 2000 Cluj-Napoca 19.09.2021.
10000m 31:46,49 Lovro Nedeljković 2000 Čakovec 04.07.2020.
110m prepone 15,45
14,6 (ručno)
Dino Kalkan
Zdravko Salinger
1997
1949
Varaždin
Osijek
11.06.2016.
29.06.1968.
400m prepone 51,25 Dominik Škorjanc 2003 Čakovec 3.-4.7..2021.
3000m zapreke 8:59,58 Lovro Nedeljković 2000 Karlovac 05.09.2021.
dalj 7,93 Lahor Marinović 1967 Split 07.06.1986.
vis 2,05 Marin Pervan 1991 Rijeka 05.06.2010.
troskok 16,40 Lahor Marinović 1967 Split 08.06.1986.
motka 5,70 Ivan Horvat 1993 Peking 22.08.2015.
kugla 11,69 Antonio Štenc 1997 Zagreb 13.06.2015.
disk 40,05 Ivan Vuković 2000 Karlovac 05.09.2021.
koplje 59,98 Davor Kuna 1997 Zagreb 13.09.2014.
kladivo 42,87 Mario Kaksa 1989 Varaždin 2008.
4x100m 42,67 Marko Grgurić
Dražen Davidović
Ivan Rimac
Ivan Božić
1985
1987
1986
1990
Varaždin 2007.
4x200m 1:28,37 Luka Jakobović
Franko Salaj
Mislav Škrtić
Dominik Škorjanc
2002
2004
2003
2003
Zagreb 22.05.2021.
4x400m 3:20,16 Marko Grgurić
Dražen Davidović
Mario Fehir
Ivan Rimac
1985
1987
1988
1986
Varaždin 23.07.2006.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.
4x400m mix 3:37,03 Matea Veber
Juraj Marinčić
Marissa Bura
Dino Bučević
2001
2000
2000
1999
Zagreb 28.04.2018.

Mlađe seniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 11,55
11,1 (ručno)
Jelica Pavličić
Jelica Pavličić
1954
1954
Sofija
Zagreb
02.08.1974.
01.06.1975.
200m 23,14 Jelica Pavličić 1954 Sofija 03.08.1974.
300m 39,11 Mirjana Šola 1972 Ljubljana 01.07.1989.
400m 50,98 Jelica Pavličić 1954 Sofija 03.08.1974.
600m 1:29,6 Slobodanka Čolović 1965 Rijeka 13.01.1986.
800m 1:56,51 Slobodanka Čolović 1965 Beograd 17.06.1987.
1500m 4:09,14 Slobodanka Čolović 1965 Celje 21.07.1987.
2000m 7:21,73 Nera Tešankić 2006 Rijeka 22.09.2018.
3000m 10:19,28 Ana Srakić 1985 Čakovec 03.07.2003.
5000m 19:14,10 Ana Srakić 1985 Osijek 18.04.2002.
10000m 41:50,48 Tihana Ribić 1985 Osijek 04.05.2003.
100m prepone 14,49 Mia Wild 2006 Zagreb 15.05.2021.
400m prepone 1:01,48 Marina Banović 1982 Zagreb 08.06.2002.
3000m zapreke 11:48,35 Tihana Ribić 1985 Varaždin 05.06.2004.
polumaraton 1;36:23 Ana Srakić 1985 Varaždin 19.09.2004.
3000m hodanje 18:23,65 Tea Pajić 2005 Zagreb 20.09.2020.
5000m hodanje 33:47,80 Brigita Kupanovac 2004 Zagreb 12.07.2020.
dalj 5,65 Lorena Faktor 2004 Rijeka 30.06.2019.
troskok 11,79 Tea Kristić 1994 Pula 18.06.2011.
vis 1,80 Sara Aščić 1997 Zagreb 09.07.2017.
motka 4,06 Elija Valentić 1998 Zagreb 28.07.2018.
kugla 12,12 Marija Zorbas 1984 Osijek 19.04.2002.
disk 41,64 Marija Zorbas 1984 Zagreb 18.05.2002.
koplje 56,50 Ivana Vuković 1986 Split 03.03.2007.
kladivo 48,27 Karla Milinković 2001 Split 13.03.2021.
sedmoboj 3983 Lorena Faktor 2004 Čakovec 11.10.2020.
4x100m 47,52 Mihaela Čolović
Anita Banović
Marina Banović
Katarina Perošević
1986
1984
1982
1981
Zagreb 08.06.2002.
4x200m 1:43,09 Nikolina Ćosić
Luna Kalesić
Lorena Faktor
Melani Bosić
2004
2005
2004
2003
Zagreb 22.05.2021.
4x400m 3:48,47 Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Ana Žeravica
Ana Kapitanović
1991
1992
1991
1992
Varaždin 08.06.2008.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.
4x400m mix 3:37,03 Matea Veber
Juraj Marinčić
Marissa Bura
Dino Bučević
2001
2000
2000
1999
Zagreb 28.04.2018.

Juniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 10,78 Luka Jakobović 2002 Čakovec 03.-04.07.2021.
200m 21,89 Luka Jakobović 2002 Osijek 08.-09.05.2021.
300m 35,49 Dražen Davidović 1987 Osijek 22.04.2006.
400m 47,65 Dominik Škorjanc 2003 Čakovec 03.-04.07.2021.
600m 1:22,23 Juraj Marinčić 2000 Osijek 21.04.2018.
800m 1:53,95 Dalibor Pavić 1984 Zagreb 08.06.2003.
1000m 2:35,31 Davor Miljković 1987 Čakovec 13.07.2005.
1500m 3:58,84 Dalibor Pavić 1984 Osijek 10.05.2003.
3000m 8:48,36 Matija Petričević 1985 Zagreb 08.06.2003.
5000m 15:34,25 Matija Petričević 1985 Čakovec 02.07.2003.
10000m 33:23,16 Matija Petričević 1985 Osijek 04.05.2003.
110m prepone 16,11 Dino Kalkan 1997 Varaždin 27.06.2015.
400m prepone 51,25 Dominik Škorjanc 2003 Čakovec 03.-04.07.2021.
2000m zapreke 6:27,77 Ivan Miškei 1987 Čakovec 27.06.2004.
dalj 7,93 Lahor Marinović 1967 Split 07.06.1986.
vis 2,18 Novica Čanović 1961 Kragujevac 21.06.1980.
troskok 16,40 Lahor Marinović 1967 Split 08.06.1986.
motka 5,60 Ivan Horvat 1993 Varaždin 17.06.2012.
kugla (6kg) 13,50 Luka Horvatek 1996 Osijek 08.06.2014.
disk (1,75kg) 38,70 Ivan Vuković 2000 Zagreb 19.-20.05.2018.
koplje (800g) 59,98 Davor Kuna 1997 Zagreb 13.09.2014.
kladivo (6kg) 50,18 Filip Hranić 1997 Split 08.03.2015.
4x100m 42,71 Luka Jakobović
Dominik Škorjanc
Bernard Bručić
Franko Salaj
2002
2003
2004
2004
Zagreb 19.-20.09.2020.
4x200m 1:28,37 Luka Jakobović
Franko Salaj
Mislav Škrtić
Dominik Škorjanc
2002
2004
2003
2003
Zagreb 22.05.2021.
4x400m 3:22,34 Ivan Biondić
Ivan Rimac
Mario Fehir
Dražen Davidović
1988
1986
1988
1987
Zagreb 04.06.2006.
100-200-300-400m 1:59,98 Ivan Jugović
Marko Kovačević
Ivan Ivezić
Ivan Pranjić
1996
1996
1997
1995
Osijek 23.09.2012.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.
4x400m mix 3:37,03 Matea Veber
Juraj Marinčić
Marissa Bura
Dino Bučević
2001
2000
2000
1999
Zagreb 28.04.2018.

Juniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 12,14 Melani Bosić 2003 Čakovec 03.-04.07.2021.
200m 24,55 Melani Bosić 2003 Karlovac 05.-06.06.2021.
300m 39,11 Mirjana Šola 1972 Ljubljana 01.07.1989.
400m 55,57 Anita Banović 1984 Zagreb 07.06.2003.
600m 1:32,51 Anita Banović 1984 Osijek 12.04.2003.
800m 2:02,47 Slobodanka Čolović 1965 Schwechat 28.08.1983.
1500m 4:41,50 Ana Srakić 1985 Zagreb 02.08.2003.
2000m 7:21,73 Nera Tešankić 2006 Rijeka 22.09.2018.
3000m 10:19,28 Ana Srakić 1985 Čakovec 03.07.2003.
5000m 19:14,1 Ana Srakić 1985 Osijek 18.04.2002.
10000m 41:50,48 Tihana Ribić 1985 Osijek 04.05.2003.
100m prepone 15,05 Mia Wild 2006 Zagreb 18.-19.07.2020.
400m prepone 59,4 (ručno) Sanja Bečkei 1969 Osijek 21.08.1988.
3000m zapreke 11:48,35 Tihana Ribić 1985 Varaždin 05.06.2004.
3000m hodanje 18:23,65 Tea Pajić 2005 Zagreb 20.09.2020.
5000m hodanje 33:47,80 Brigita Kupanovac 2004 Zagreb 12.07.2020.
dalj 5,65 Lorena Faktor 2004 Rijeka 30.06.2019.
vis 1,75 Sara Aščić 1997 Varaždin 13.07.2014.
troskok 11,79 Tea Kristić 1994 Pula 18.06.2011.
motka 4,00 Elija Valentić 1998 Pitesti 01.07.2017.
kugla (4kg) 12,12 Marija Zorbas 1984 Osijek 19.04.2002.
disk (1kg) 41,64 Marija Zorbas 1984 Zagreb 18.05.2002.
koplje (600g) 53,39 Ivana Vuković 1986 Zagreb 22.05.2005.
kladivo (4kg) 47,56 Marija Dundović 1989 Zalaegerszeg 10.06.2008.
sedmoboj 3983 Lorena Faktor 2004 Čakovec 11.10.2020.
4x100m 48,34 Nikolina Ćosić
Mia Wild
Luna Kalesić
Melani Bosić
2004
2006
2005
2003
Zagreb 18.-19.07.2020.
4x200m 1:43,09 Nikolina Ćosić
Luna Kalesić
Lorena Faktor
Melani Bosić
2004
2005
2004
2003
Zagreb 18.-22.05.2021.
4x400m 3:48,47 Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Ana Žeravica
Anja Kapitanović
1991
1992
1991
1992
Varaždin 08.06.2008.
100-200-300-400m 2:13,83 Matea Majdandžić
Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Anja Kapitanović
1994
1991
1992
1992
Čakovec 20.07.2008.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.
4x400m mix 3:37,03 Matea Veber
Juraj Marinčić
Marissa Bura
Dino Bučević
2001
2000
2000
1999
Zagreb 28.04.2018.

Mlađi juniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 11,12 Franko Salaj 2004 Varaždin 26.06.2021.
200m 22,36 Franko Salaj 2004 Čakovec 03.-04.07.2021.
300m 35,85 Ivan Ivezić 1997 Osijek 26.04.2014.
400m 49,18 Ivan Pranjić 1995 Beograd 14.07.2012.
600m 1:28,23 Davor Miljković 1987 Osijek 12.04.2003.
800m 1:57,74 Dalibor Pavić 1984 Varaždin 01.07.2001.
1000m 2:37,96 Luka Drenjančević 1989 Čakovec 16.07.2006.
1500m 4:07,54 Luka Batarilo Čerdić 1998 Varaždin 27.06.2015.
3000m 9:08,05 Dalibor Pavić 1984 Rijeka 05.09.2001.
110m prepone 15,95 Dino Kalkan 1997 Rijeka 14.06.2014.
400m prepone 54,53 Dominik Škorjanc 2003 Osijek 19.05.2019.
2000m zapreke 6:27,77 Ivan Miškei 1987 Čakovec 27.06.2004.
dalj 6,67 Mario Fehir 1988 Osijek 14.05.2005.
vis 1,93 Marin Pervan 1991 Osijek 25.08.2007.
troskok 12,97 Ivan Brajković 1996 Zagreb 24.06.2012.
motka 5,26 Ivan Horvat 1993 Split 27.06.2010.
kugla (5kg) 14,01 Josip Knezović 1993 Pula 13.06.2009.
disk (1,5kg) 41,63 Karlo Kurbalić 1997 Split 01.03.2014.
koplje (700g) 62,20 Davor Kuna 1997 Split 01.03.2014.
kladivo (5kg) 52,75 Filip Krpan 1997 Osijek 26.04.2014.
4x100m 43,96 Dino Predrijevac
Ivan Ivezić
Marko Kovačević
Boris Čolović
1996
1997
1996
1997
Čakovec 15.06.2013.
100-200-300-400m 1:59,98 Ivan Jugović
Marko Kovačević
Ivan Ivezić
Ivan Pranjić
1996
1996
1997
1995
Osijek 23.09.2012.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.

Mlađe juniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 11,6 (ručno) Ljiljana Petnjarić 1948 Osijek 09.05.1965.
200m 24,83 Melani Bosić 2003 Čakovec 03.-04.07.2021.
300m 39,11 Mirjana Šola 1972 Ljubljana 01.07.1989.
400m 56,90 Vedrana Pavlović 1991 Varaždin 26.07.2008.
600m 1:31,4 Sanja Bečkei 1969 Rijeka 30.06.1984.
800m 2:04,65 Slobodanka Čolović 1965 Skopje 17.06.1982.
1000m 3:19,47 Monika Lovrić 1989 Osijek 30.08.2003.
1500m 4:42,67 Marija Lončarević 1986 Rijeka 26.06.2003.
2000m 7:21,73 Nera Tešankić 2006 Rijeka 22.09.2018.
3000m 10:33,90 Ana Srakić 1985 Zagreb 08.06.2002.
100m prepone 14,40 Mia Wild 2006 Osijek 08.-09.05.2021.
400m prepone 1:03,65 Marissa Bura 2000 Varaždin 28.06.2015.
3000m hodanje 18:23,65 Tea Pajić 2005 Zagreb 20.09.2020.
5000m hodanje 33:47,80 Brigita Kupanovac 2004 Zagreb 12.07.2020.
dalj 5,65 Lorena Faktor 2004 Rijeka 30.06.2019.
vis 1,75 Sara Aščić 1997 Varaždin 13.07.2014.
troskok 11,79 Tea Kristić 1994 Pula 18.06.2011.
motka 3,65 Elija Valentić 1998 Velenje 26.09.2015.
kugla (4kg) 11,44 Ivana Vuković 1986 Zagreb 28.09.2003.
kugla (3kg) 12,74 Karla Milinković 2001 Split 10.05.2016.
disk (1kg) 32,15 Paula Šljivac 2007 Osijek 08.-09.05.2021.
koplje (600g) 44,88 Ivana Vuković 1986 Varaždin 05.07.2003.
koplje (500g) 41,18 Mirjam Petrijevčanin 1997 Osijek 26.04.2014.
kladivo (3kg) 46,80 Marija Dundović
Karla Milinković
1989
2001
Varaždin
Osijek
01.07.2006.
15.05.2016.
sedmoboj 3983 Lorena Faktor 2004 Čakovec 11.10.2020.
4x100m 48,34 Nikolina Ćosić
Mia Wild
Luna Kalesić
Melani Bosić
2004
2006
2005
2003
Zagreb 18.-19.07.2020.
4x400m 3:48,47 Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Ana Žeravica
Anja Kapitanović
1991
1992
1991
1992
Varaždin 08.06.2008.
100-200-300-400m 2:13,83 Matea Majdandžić
Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Anja Kapitanović
1994
1991
1992
1992
Čakovec 20.07.2008.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.

Kadeti

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,23 Dino Predrijevac 1996 Rijeka 02.07.2011.
100m 11,45 Dino Predrijevac 1996 Nitra 01.10.2011.
200m 22,58 Marko Kovačević 1996 Pula 19.06.2011.
300m 36,39
36,39
Marko Kovačević
Ivan Jugović
1996
1996
Rijeka
Nitra
02.07.2011.
01.10.2011.
400m 53,28 Ivan Ivezić 1997 Slavonski Brod 09.06.2012.
600m 1:29,2 Davor Miljković 1987 Pordenone 12.10.2002.
800m 2:04,21 Dalibor Pavić 1984 Varaždin 12.09.1999.
1000m 2:42,39 Juraj Marinčić 2000 Zagreb 20.06.2015.
1500m 4:24,97 Luka Batarilo Čerdić 1998 Zagreb 21.09.2013.
3000m 9:41,24 Dalibor Pavić 1984 Zagreb 02.10.1999.
100m prepone 14,01 Dominik Škorjanc 2003 Zagreb 13.05.2018.
300m prepone 38,26 Dominik Škorjanc 2003 Novi Sad 07.10.2018.
dalj 6,22 Arian Getto 2003 Jerusalem 01.08.2018.
vis 1,86 Marin Pervan 1991 Zalaegerszeg 30.09.2006.
motka 4,40 Sven Salaj 2001 Rijeka 17.09.2016.
kugla (4kg) 15,07 Marko Klasić 1993 Osijek 29.08.2008.
disk (1kg) 39,63 Božo Knezović 1993 Split 13.09.2008.
koplje (600g) 60,29 Davor Kuna 1997 Čakovec 16.09.2012.
kladivo (4kg) 46,70 Robert Čepo 1993 Split 13.09.2008.
4x100m 45,19 Tomislav Zrno
Dino Predrijevac
Marko Kovačević
Ivan Jugović
1996
1996
1996
1996
Osijek 25.05.2011.
4x300m 2:33,37 Andrej Rešetar
Karlo Marjanac
Petar Grgić
Dino Bučević
1999
1999
1999
1999
Zagreb 22.06.2014.
100-200-300-400m 2:08,25 Ivan Branković
Dominik Škorjanc
Mislav Škrtić
Arian Getto
2003
2003
2003
2003
Zagreb 28.04.2018.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.

Kadetkinje

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,81 Mia Wild 2006 Čakovec 19.06.2021.
100m 12,39 Mia Wild 2006 Zagreb 29.05.2021.
200m 25,49 Mia Wild 2006 Osijek 08.05.2021.
300m 41,15 Melani Bosić 2003 Split 16.05.2018.
400m 58,96 Marissa Bura 2000 Čakovec 06.06.2015.
600m 1:31,4 Sanja Bečkei 1969 Rijeka 30.06.1984.
800m 2:21,53 Ivanka Stojnić 1992 Čakovec 09.09.2007.
1000m 3:17,32 Monika Lovrić 1989 Osijek 04.09.2004.
1500m 4:53,74 Laura Koprivnjak 1996 Pula 18.06.2011.
2000m 7:21,73 Nera Tešankić 2006 Rijeka 22.09.2018.
100m prepone 14,39 Mia Wild 2006 Varaždin 01.05.2021.
300m prepone 44,83 Mia Wild 2006 Varaždin 27.-28.06.2020.
3000m hodanje 18:23,65 Tea Pajić 2005 Zagreb 20.09.2020.
dalj 5,65 Lorena Faktor 2004 Rijeka 30.06.2019.
vis 1,66 Tena Vincetić 1987 Čakovec 07.07.2002.
motka 3,10 Lucija Zrno 1997 Čakovec 30.06.2012.
kugla (3kg) 12,74 Karla Milinković 2001 Split 10.05.2016.
disk (1kg) 32,15 Paula Šljivac 2007 Osijek 08.-09.05.2021.
koplje (600g) 34,89 Gracijela Maltašić 1992 Makarska 24.06.2007.
koplje (500g) 38,80 Mirjam Petrijevčanin 1997 Osijek 31.08.2012.
kladivo (3kg) 46,80 Karla Milinković 2001 Osijek 15.05.2016.
4x100m 49,37 Ljubica Mičić
Ana Žeravica
Sanja Čolović
Vedrana Pavlović
1991
1991
1991
1991
Zagreb 08.07.2006.
4x100m mix 47,59 Milan Glodić
Tena Terzić
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.
4x300m 2:45,73 Ljubica Mičić
Sanja Čolović
Ana Žeravica
Vedrana Pavlović
1991
1991
1991
1991
Rijeka 18.06.2006.
4x300m mix 2:50,68 Milan Glodić
Nina Šajber
Roko Dimić
Mia Wild
2007
2007
2007
2006
Zagreb 22.05.2021.
100-200-300-400m 2:20,84 Matea Majdandžić
Sanja Čolović
Ana Žeravica
Vedrana Pavlović
1994
1991
1991
1991
Pula 24.09.2006.

Mlađi kadeti

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 8,01 Mislav Škrtić 2003 Varaždin 25.06.2016.
100m 12,37 Milan Glodić 2007 Varaždin 12.09.2020.
200m 25,29 Luka Zdravčević 2002 Zagreb 21.06.2015.
400m 1:06,13 Petar Vrdoljak 2006 Split 15.06.2019.
400m (visoki start) 56,36 Luka Zdravčević 2002 Slavonski Brod 30.05.2015.
600m 1:56,79 Ivan Vuletić 2004 Zagreb 14.05.2017.
800m 2:26,83 Emanuel Puhanić 2007 Varaždin 28.06.2020.
80m prepone 13,46 Vedran Benja 2004 Osijek 24.06.2017.
200m prepone 29,47 Ivano Škurla 2006 Split 16.06.2019.
2000m hodanje 14:52,60 Dino Šoš 2005 Osijek 13.06.2018.
dalj (zona) 5,37 Arian Getto 2003 Varaždin 26.06.2016.
vis 1,60 Ivano Škurla 2006 Split 15.06.2019.
motka 2,90 Sven Salaj Osijek 02.09.2015.
kugla (3kg) 11,25 Karlo Erhardt 2006 Split 16.06.2019.
vortex (130g) 62,62 Marko Matičić 2006 Split 15.06.2019.
petoboj 1500 Ivan Vuletić 2004 Zagreb 14.05.2017.
4x60m 30,49 Mihael Sušić
Arian Getto
Mislav Škrtić
Luka Bede
2003
2003
2003
2003
Varaždin 25.06.2016.
4x200m 1:46,30 Ivan Bregović
Arian Getto
Filip Medić
Luka Zdravčević
2002
2003
2002
2002
Zagreb 21.06.2015.
4x200m mix 1:52,88 Patricija Kladarić
Roko Dimić
Ana Zara Perić
Milan Glodić
2007
2007
2008
2007
Zagreb 20.06.2020.
600-200-400-800m 2:39,98 Gabriel Bolarić
Nikola Šešum
Borna Bencarić
Gabriel Remaj
2008
2009
2009
2009
Zagreb 22.05.2021.

Mlađe kadetkinje

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,97 Mia Wild 2006 Split 15.06.2019.
100m 12,66 Mia Wild 2006 Ptuj 28.09.2019.
200m 26,56 Mia Wild 2006 Sremska Mitrovica 21.08.2019.
400m  1:03,38 Mia Wild 2006 Zagreb 26.05.2019
400m (visoki start) 59,98 Melani Bosić 2003 Varaždin 25.06.2016.
600m 1:44,50 Nera Tešankić 2006 Varaždin 24.06.2018.
800m 2:30,90 Ana Zara Perić 2008 Čakovec 20.06.2021.
2000m 7:21,73 Nera Tešankić 2006 Rijeka 22.09.2018.
80m prepone 12,58 Mia Wild 2006 Zagreb 26.05.2019
200m prepone 31,88 Patricija Kladarić 2007 Varaždin 28.06.2020.
2000m hodanje 13:17,76 Tea Pajić 2005 Varaždin 24.06.2018.
dalj (zona) 5,57 Lorena Faktor 2004 Osijek 24.06.2017.
vis 1,55 Lorena Faktor 2004 Osijek 27.04.2017.
motka 2,90 Klara Šoja 2002 Osijek 02.09.2015.
kugla (2kg) 12,03  Paula Šljivac 2007 Osijek 13.06.2020.
vortex (130g) 51,96 Ivona Pipunić 2005 Varaždin 23.06.2018.
četveroboj 1571 Petra Žulj 2009 Varaždin 02.05.2021.
peteroboj 3007 Lorena Faktor 2004 Zagreb 14.05.2017.
4x60m 31,97 Lucija Šoš
Tara Solar
Lara Krpan
Petra Žulj
2009
2008
2008
2009
Čakovec 19.06.2021.
4x200m 1:49,93 Marija Grgić
Paola Rešetar
Lorena Faktor
Melani Bosić
2003
2003
2004
2003
Varaždin 26.06.2016.
4x200m mix 1:52,88 Patricija Kladarić
Roko Dimić
Ana Zara Perić
Milan Glodić
2007
2007
2008
2007
Zagreb 20.06.2020.
600-200-400-800m 2:32,42 Lucija Šoš
Tara Solar
Petra Žulj
Ana Zara Perić
2009
2008
2009
2008
Zagreb 22.05.2021.

Seniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 6,95 Vjekoslav Oršolić 1975 Zagreb 09.02.2002.
200m 22,08 Ivan Rimac 1986 Beč 01.02.2011.
400m 49,25 Dominik Škorjanc 2003 Zagreb 27.02.2021.
dalj 6,60 Filip Medić 2002 Zagreb 12.01.2019.
vis 2,28 Novica Čanović 1961 Solun 25.02.1986.
troskok 13,25 Ivan Horvat 1993 Osijek 28.12.2012.
motka 5,76 Ivan Horvat 1993 Beograd 25.02.2017.

Seniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,68 Mia Wild 2006 Osijek 13.02.2021.
200m 26,30 Anita Banović 1984 Beč 26.01.2002.
400m 57,25 Anita Banović 1984 Beč 03.02.2002.
800m 1:59,83 Slobodanka Čolović 1965 Budimpešta 08.02.1987.
60m prepone 8,73 Mia Wild 2006 Zagreb 20.02.2021.
dalj 5,71 Lorena Faktor 2004 Zagreb 09.02.2019.
vis 1,81 Sara Aščić 1997 Osijek 23.01.2021.
troskok 11,16 Tea Kristić 1994 Zagreb 18.02.2012.
motka 4,00 Elija Valentić 1998 Zagreb 02.02.2019.

Mlađi seniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 6,98 Luka Jakobović 2002 Zagreb 27.02.2021.
200m 22,98 Ivan Pranjić 1995 Beč 19.01.2013.
400m 49,25 Dominik Škorjanc 2003 Zagreb 27.02.2021.
800m 2:00,12 Juraj Marinčić Beč 21.01.2017.
dalj 6,60 Filip Medić 2002 Zagreb 12.01.2019.
vis 1,90 Luka Jakobović 2002 Osijek 29.12.2018.
troskok 13,25 Ivan Horvat 1993 Osijek 28.12.2012.
motka 5,60 Ivan Horvat 1993 Istanbul 23.02.2013.

Mlađe seniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,68 Mia Wild 2006 Osijek 13.02.2021.
200m 26,30 Anita Banović 1984 Beč 26.01.2002.
400m 57,25 Anita Banović 1984 Beč 03.02.2002.
600m 1:49,39 Kristina Krajtner 2005 Zagreb 08.02.2020.
800m 1:59,83 Slobodanka Čolović 1965 Budimpešta 08.02.1987.
1500m 4:50,00 Barbara Vrhovac 2001 Zagreb 01.02.2020.
60m prepone 8,73 Mia Wild 2006 Zagreb 20.02.2021.
dalj 5,71 Lorena Faktor 2004 Zagreb 09.02.2019.
vis 1,78 Sara Aščić 1997 Zagreb 01.02.2020.
troskok 11,16 Tea Kristić 1994 Zagreb 18.02.2012.
motka 4,00 Elija Valentić 1998 Zagreb 02.02.2019.

Juniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 6,98 Luka Jakobović 2002 Zagreb 27.02.2021.
60m prepone 8,50 Dominik Škorjanc 2003 Osijek 26.01.2019.
200m 22,98 Ivan Pranjić 1995 Beč 19.01.2013.
400m 49,25 Dominik Škorjanc 2003 Zagreb 27.02.2021.
800m 2:00,12 Juraj Marinčić Beč 21.01.2017.
dalj 6,60 Filip Medić 2002 Zagreb 12.01.2019.
vis 1,90 Luka Jakobović 2002 Osijek 29.12.2018.
troskok 13,25 Ivan Horvat 1993 Osijek 28.12.2012.
motka 5,50 Ivan Horvat 1993 Osijek 22.12.2012.
kugla (6kg) 12,38 Luka Horvatek 1996 Rijeka 08.02.2015.
4x400m 3:26,62 Bernard Bručić
Franko Salaj
Mislav Škrtić
Dominik Škorjanc
2004
2004
2003
2003
Zagreb 27.02.2021.

Juniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,68 Mia Wild 2006 Osijek 13.02.2021.
60m prepone 8,73 Mia Wild 2006 Zagreb 20.02.2021.
200m 26,30 Anita Banović 1984 Beč 26.01.2002.
400m 57,25 Anita Banović 1984 Beč 03.02.2002.
600m 1:49,39 Kristina Krajtner 2005 Zagreb 08.02.2020.
800m."2:17 99" Barbara Vrhovac 2001 Zagreb 02.02.2019.
1500m 4:50,00 Barbara Vrhovac 2001 Zagreb 01.02.2020.
dalj 5,71 Lorena Faktor 2004 Osijek 09.02.2019.
vis 1,77 Sara Aščić 1997 Osijek 16.01.2016.
troskok 11,16 Tea Kristić 1994 Zagreb 18.02.2012.
motka 3,70 Nikolina Užnik 2000 Zagreb 12.01.2019.
petoboj 2567 Jana Pranjić 2002 Zagreb 22.02.2020.
4x400m 4:01,25 Jana Pranjić
Iva Akmadžić
Petra Mauk
Melani Bosić
2002
2003
2004
2003
Zagreb 16.02.2019.

Mlađi juniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,08 Franko Salaj 2004 Zagreb 20.02.2021.
200m 23,43 Marko Kovačević 1996 Beč 19.01.2013.
400m 51,48 Ivan Pranjić 1995 Beč 11.02.2012.
800m 2:00,12 Juraj Marinčić 2000 Beč 21.01.2017.
60m prepone (0,914) 8,59 Dominik Škorjanc 2003 Osijek 03.02.2019.
dalj 6,60 Filip Medić 2002 Zagreb 12.01.2019.
vis 1,90 Luka Jakobović 2002 Osijek 29.12.2018.
troskok 12,42 Boris Čolović 1997 Osijek 11.01.2014.
motka 4,81 Dario Prekl 1998 Osijek 29.12.2015.
kugla (5kg) 14,37 Antonio Štenc 1997 Zagreb 01.02.2014.
4x400m 3:37,96 Franko Salaj
Jarno Mlinaček
Joško Buzina
Mislav Škrtić
2004
2004
2004
2003
Zagreb 15.02.2020.

Mlađe juniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,68 Mia Wild 2006 Osijek 13.02.2021.
60m prepone (0,762) 8,56 Mia Wild 2006 Osijek 23.01.2021.
200m 26,99 Luna Kalesić 2005 Zagreb 08.02.2020.
400m 58,58 Marissa Bura 2000 Beč 30.01.2016.
800m 2:23,10 Barbara Vrhovac Beograd 04.02.2018.
1500m 5:23,04 Lea Perić 2005 Zagreb 08.02.2020.
dalj 5,71 Lorena Faktor 2004 Zagreb 09.02.2019.
vis 1,72 Sara Aščić 1997 Zagreb 08.02.2014.
troskok 11,15 Tea Kristić 1994 Zagreb 05.02.2011.
motka 3,62 Elija Valentić 1998 Brežice 19.12.2015.
kugla (3kg) 12,20 Karla Milinković 2001 Rijeka 24.01.2016.
petoboj 2991 Jana Pranjić 2002 Zagreb 16.02.2019.
4x400m 4:01,25 Jana Pranić
Iva Akmadžić
Petra Mauk
Melani Bosić
2002
2003
2004
2003
Zagreb 16.02.2019.

Kadeti

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,26 Dino Predrijevac 1996 Osijek 28.12.2011.
60m prepone (0,840) 8,29 Dominik Škorjanc 2003 Osijek 29.12.2018.
200m 24,29 Jarno Mlinaček 2004 Zagreb 09.02.2019.
800m 2:20,68 Franko Salaj 2004 Zagreb 24.02.2019.
dalj 6,21 Filip Medić 2002 Osijek 27.12.2017.
vis 1,85 Marin Pervan 1991 Zagreb 04.03.2006.
motka 4,50 Ivan Paravac 2001 Osijek 29.12.2016.
kugla (4kg) 13,11 Filip Hranić 1997 Zagreb 25.02.2012.
šestoboj 3093 Franko Salaj 2004 Zagreb 24.02.2019.
4x200m 1:38,26 Dominik Škorjanc
Ivan Branković
Arian Getto
Luka Bede
2004
2005
2004
2004
Zagreb 03.03.2018.

Kadetkinje

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,68 Mia Wild 2006 Osijek 13.02.2021.
60m prepone (0,762) 8,76 Mia Wild 2006 Osijek 20.12.2020.
200m 26,99 Luna Kalesić 2005 Zagreb 08.02.2020.
400m 1:05,73 Mia Wild 2006 Zagreb 15.02.2020.
600m 1:49,39 Kristina Krajtner 2005 Zagreb 08.02.2020.
800m 2:32,29 Nera Tešankić 2005 Zagreb 09.02.2019.
1500m 5:23,04 Lea Perić 2005 Zagreb 08.02.2020.
dalj 5,71 Lorena Faktor 2004 Zagreb 09.02.2019.
vis 1,61 Sara Aščić 1997 Zagreb 25.02.2012.
motka 3,21 Nikolina Užnik 2000 Osijek 29.12.2015.
kugla (3kg) 12,20 Karla Milinković 2001 Rijeka 24.01.2016.
petoboj 3251 Lorena Faktor 2004 Zagreb 24.02.2019.
4x200m 1:47,39 Nikolina Ćosić
Luna Kalesić
Petra Mauk
Lorena Faktor
2004
2005
2004
2004
Zagreb 09.02.2019.

Mlađi kadeti

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,60 Luka Bede 2003 Osijek 29.12.2016.
200m 26,39 Bruno Menrat 2006 Zagreb 09.02.2019.
55m prepone (0,762) 9,35 Vedran Benja 2004 Osijek 27.12.2017.
dalj 5,78 Arian Getto 2003 Osijek 29.12.2016.
vis 1,55 Karlo Salaj 2004 Osijek 27.12.2017.
motka 3,20 Ivan Paravac Osijek 29.12.2014.
kugla (3kg) 10,73 Karlo Erhardt 2006 Zagreb 09.02.2019.
četveroboj 1232 Ivano Škurla 2006 Zagreb 24.02.2019.
4x200m 1:55,30 Ivano Škurla
Roko Dimić
Petar Vrdoljak
Bruno Menrat
2006
2007
2006
2006
Zagreb 09.02.2019.

Mlađe kadetkinje

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 8,02 Mia Wild 2006 Osijek 03.02.2019.
55m prepone (0,762) 8,59 Mia Wild 2006 Osijek 28.12.2019.
200m 27,10 Mia Wild 2006 Zagreb 09.02.2019.
800m 2:32,29 Nera Tešankić 2006 Zagreb 09.02.2019.
dalj 5,34 Lorena Faktor 2004 Rijeka 25.02.2017.
vis 1,55 Lorena Faktor 2004 Osijek 29.12.2016.
motka 2,80
2,80
Klara Šoja
Barbara Paravac
2002
2003
Osijek
Osijek
25.04.2015.
29.12.2016.
kugla (2kg) 11,92 Paula Šljivac 2007 Zagreb 09.02.2019.
četveroboj 2226 Mia Wild 2006 Zagreb 24.02.2019.
4x200m 1:55,62 Nevena Horvat
Patricija Kladarić
Ema Knežević
Tena Terzić
2008
2007
2007
2007
Zagreb 09.02.2020.
Info-icon-red

Rekordi su izdvojeni iz popisa državnih rekorda, tablica svih vremena te tablica sezone od 2002. godine koje se nalaze na web stranicama Hrvatskog atletskog saveza. Ukoliko imate saznanja o rekordu koji ovdje nije naveden, slobodno nam pošaljite e-mail.