Klupski rekordi

Seniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 10,59 Vjekoslav Oršolić 1975 Györ 15.09.2001.
200m 21,29 Matija Čop 1987 Rijeka 02.08.2008.
300m 33,77 Dražen Davidović 1987 Čakovec 14.07.2010.
400m 47,26
47,0 (ručno)
Josip Bohucki
Stjepan Kremer
1954
1948
Maribor
Beograd
06.06.1978.
21.10.1967.
800m 1:47,6 Zvonko Hukelj 1957 Nova Gorica 15.04.1979.
1000m 2:26,0 Zvonko Hukelj 1957 Osijek 19.03.1983.
1500m 3:47,2 Ivica Pavličević Sarajevo 1967.
3000m 8:15,46 Dražen Maričević 1964 Maribor 01.01.1987.
5000m 14:18,6 Drago Adam 1938 Zagreb 10.06.1961.
10000m 30:28,6 Dobrivoje Stojanović 1928 Niš 04.07.1961.
110m prepone 15,05
14,6 (ručno)
Zoran Tadić
Zdravko Salinger
1966
1949
Niš
Osijek
14.07.1990.
29.06.1968.
400m prepone 53,12 Srećko Ilinčić 1950 Celje 19.06.1976.
3000m zapreke 8:43,5 Ivan Kokić 1937 Atena 11.09.1965.
maraton 2:30:40 Damir Černić 1960 Varaždin 20.03.1983.
dalj 7,93 Lahor Marinović 1967 Split 07.06.1986.
vis 2,28 Novica Čanović 1961 Split 06.07.1985.
troskok 16,40 Lahor Marinović 1967 Split 08.06.1986.
motka 5,70 Ivan Horvat 1993 Peking 22.08.2015.
kugla 20,81 Zlatko Saračević 1956 Osijek 08.07.1989.
disk 59,58 Dragan Perić 1964 Ankara 17.07.1988.
koplje 74,80 Dejan Cvetković 1971 Osijek 12.05.2002.
kladivo 61,16 Ilija Šoškić 1937 Beograd 15.08.1965.
desetoboj 7009 Zoran Tadić 1966 Ljubljana 30.06./01.07.1990.
4x100m 41,55 Novica Čanović
Damir Živković
Zoran Kedmenec
Zvonko Hukelj
1961

1960
1957
Skoplje 1982.
4x400m 3:14,26 Borković
Zvonko Hukelj
Srećko Ilinčić
Josip Bohucki

1957
1950
1954
Nova Gorica 10.07.1977.

Seniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 11,55
11,1 (ručno)
Jelica Pavličić
Jelica Pavličić
1954
1954
Sofija
Zagreb
02.08.1974.
01.06.1975.
200m 23,14 Jelica Pavličić 1954 Sofija 03.08.1974.
400m 50,98 Jelica Pavličić 1954 Sofija 03.08.1974.
600m 1:29,6 Slobodanka Čolović 1965 Rijeka 13.01.1986.
800m 1:56,51 Slobodanka Čolović 1965 Beograd 17.06.1987.
1500m 4:09,14 Slobodanka Čolović 1965 Celje 21.07.1987.
3000m 9:19,70 Slobodanka Čolović 1965 Beograd 20.05.1989.
100m prepone 14,6 (ručno)
14,6 (ručno)
Slavka Jurčević
Goranka Heim
1964
1977
Karlovac
Osijek
25.05.1985.
22.06.1991.
400m prepone 59,28 Sanja Hap 1975 Varaždin 02.05.1999.
3000m zapreke 11:48,35 Tihana Ribić 1985 Varaždin 05.06.2004.
polumaraton 1:27,41 Danijela Černić 1977 Osijek 25.03.2012.
dalj 6,23 Melita Vrkić 1956 Subotica 28.08.1985.
vis 1,84 Marinela Lepinjica 1963 Beograd 23.06.1990.
motka 3,65 Elija Valentić 1998 Velenje 26.09.2015.
kugla 14,95 Nevenka Mrinjek 1947 Osijek 18.04.1976.
disk 48,82 Nevenka Mrinjek 1947 Beograd 20.08.1975.
koplje 56,50 Ivana Vuković 1986 Split 03.03.2007.
kladivo 47,56 Marija Dundović 1989 Zalaegerszeg 10.06.2008.
4x100m 47,53




47,3 (ručno)
Danijela Cvetković
Anita Banović
Marina Banović
Katarina Perošević

Kranjčević
Čolović
Vrkić
Seliškar
1979
1984
1982
1981
Zagreb




Osijek
07.06.2003.




02.06.1984.
4x400m 3:37,88 Bečkei
Šket
Šola
Čolović
Varaždin 03.07.1989.

Juniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 11,08 Tibor Rajković 1980 Varaždin 26.06.1999.
200m 22,52 Marko Kovačević 1996 Čakovec 16.06.2013.
300m 35,49 Dražen Davidović 1987 Osijek 22.04.2006.
400m 48,88 Dražen Davidović 1987 Zagreb 08.07.2006.
600m 1:23,98 Dalibor Pavić 1984 Osijek 12.04.2003.
800m 1:53,95 Dalibor Pavić 1984 Zagreb 08.06.2003.
1000m 2:35,31 Davor Miljković 1987 Čakovec 13.07.2005.
1500m 3:58,84 Dalibor Pavić 1984 Osijek 10.05.2003.
3000m 8:48,36 Matija Petričević 1985 Zagreb 08.06.2003.
5000m 15:34,25 Matija Petričević 1985 Čakovec 02.07.2003.
10000m 33:23,16 Matija Petričević 1985 Osijek 04.05.2003.
110m prepone 16,11 Dino Kalkan 1997 Varaždin 27.06.2015.
400m prepone 57,68 Ivan Biondić 1988 Rijeka 02.06.2007.
2000m zapreke 6:27,77 Ivan Miškei 1987 Čakovec 27.06.2004.
dalj 7,93 Lahor Marinović 1967 Split 07.06.1986.
vis 2,18 Novica Čanović 1961 Kragujevac 21.06.1980.
troskok 16,40 Lahor Marinović 1967 Split 08.06.1986.
motka 5,60 Ivan Horvat 1993 Varaždin 17.06.2012.
kugla (6kg) 13,50 Luka Horvatek 1996 Osijek 08.06.2014.
disk (1,75kg) 38,15 Antonio Štenc 1997 Varaždin 28.06.2015.
koplje (800g) 59,98 Davor Kuna 1997 Zagreb 13.09.2014.
kladivo (6kg) 50,18 Filip Hranić 1997 Split 08.03.2015.
4x100m 43,52 Ivan Ivezić
Aron Tanocki
Marko Kovačević
Goran Marković
1997
1995
1996
1997
Varaždin 28.06.2014.
4x400m 3:22,34 Ivan Biondić
Ivan Rimac
Mario Fehir
Dražen Davidović
1988
1986
1988
1987
Zagreb 04.06.2006.
100-200-300-400m 1:59,98 Ivan Jugović
Marko Kovačević
Ivan Ivezić
Ivan Pranjić
1996
1996
1997
1995
Osijek 23.09.2012.

Juniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 12,22 Sanja Lončarević 1987 Sarajevo 06.09.2003.
200m 25,18 Vedrana Pavlović 1991 Varaždin 27.07.2008.
300m 39,11 Mirjana Šola 1972 Ljubljana 01.07.1989.
400m 55,57 Anita Banović 1984 Zagreb 07.06.2003.
600m 1:32,51 Anita Banović 1984 Osijek 12.04.2003.
800m 2:02,47 Slobodanka Čolović 1965 Schwechat 28.08.1983.
1500m 4:41,50 Ana Srakić 1985 Zagreb 02.08.2003.
3000m 10:19,28 Ana Srakić 1985 Čakovec 03.07.2003.
5000m 19:14,1 Ana Srakić 1985 Osijek 18.04.2002.
100m prepone 15,29 Ana Žeravica 1991 Osijek 25.08.2007.
400m prepone 59,4 (ručno) Sanja Bečkei 1969 Osijek 21.08.1988.
3000m zapreke 11:48,35 Tihana Ribić 1985 Varaždin 05.06.2004.
dalj 5,60 Dorotea Šešum 1997 Zagreb 22.05.2016.
vis 1,75 Sara Aščić 1997 Varaždin 13.07.2014.
troskok 11,79 Tea Kristić 1994 Pula 18.06.2011.
motka 3,65 Elija Valentić 1998 Velenje 26.09.2015.
kugla (4kg) 12,12 Marija Zorbas 1984 Osijek 19.04.2002.
disk (1kg) 41,64 Marija Zorbas 1984 Zagreb 18.05.2002.
koplje (600g) 53,39 Ivana Vuković 1986 Zagreb 22.05.2005.
kladivo (4kg) 47,56 Marija Dundović 1989 Zalaegerszeg 10.06.2008.
4x100m 48,90 Marijana Paradžiković
Ana Žeravica
Matea Majdandžić
Vedrana Pavlović
1992
1991
1994
1991
Varaždin 26.07.2008.
4x400m 3:48,47 Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Ana Žeravica
Anja Kapitanović
1991
1992
1991
1992
Varaždin 08.06.2008.
100-200-300-400m 2:13,83 Matea Majdandžić
Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Anja Kapitanović
1994
1991
1992
1992
Čakovec 20.07.2008.

Mlađi juniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 11,17 Ivan Jugović 1996 Beograd 14.07.2012.
200m 22,52 Marko Kovačević 1996 Čakovec 16.06.2013.
300m 35,85 Ivan Ivezić 1997 Osijek 26.04.2014.
400m 49,18 Ivan Pranjić 1995 Beograd 14.07.2012.
600m 1:28,23 Davor Miljković 1987 Osijek 12.04.2003.
800m 1:57,74 Dalibor Pavić 1984 Varaždin 01.07.2001.
1000m 2:37,96 Luka Drenjančević 1989 Čakovec 16.07.2006.
1500m 4:07,54 Luka Batarilo Čerdić 1998 Varaždin 27.06.2015.
3000m 9:08,05 Dalibor Pavić 1984 Rijeka 05.09.2001.
110m prepone 15,95 Dino Kalkan 1997 Rijeka 14.06.2014.
400m prepone 1:00,27 Ivan Balat 1995 Pula 19.06.2011.
2000m zapreke 6:27,77 Ivan Miškei 1987 Čakovec 27.06.2004.
dalj 6,67 Mario Fehir 1988 Osijek 14.05.2005.
vis 1,93 Marin Pervan 1991 Osijek 25.08.2007.
troskok 12,97 Ivan Brajković 1996 Zagreb 24.06.2012.
motka 5,26 Ivan Horvat 1993 Split 27.06.2010.
kugla (5kg) 14,01 Josip Knezović 1993 Pula 13.06.2009.
disk (1,5kg) 41,63 Karlo Kurbalić 1997 Split 01.03.2014.
koplje (700g) 62,20 Davor Kuna 1997 Split 01.03.2014.
kladivo (5kg) 52,75 Filip Krpan 1997 Osijek 26.04.2014.
4x100m 43,96 Dino Predrijevac
Ivan Ivezić
Marko Kovačević
Boris Čolović
1996
1997
1996
1997
Čakovec 15.06.2013.
100-200-300-400m 1:59,98 Ivan Jugović
Marko Kovačević
Ivan Ivezić
Ivan Pranjić
1996
1996
1997
1995
Osijek 23.09.2012.

Mlađe juniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
100m 11,6 (ručno) Ljiljana Petnjarić 1948 Osijek 09.05.1965.
200m 25,18 Vedrana Pavlović 1991 Varaždin 27.07.2008.
300m 39,11 Mirjana Šola 1972 Ljubljana 01.07.1989.
400m 56,90 Vedrana Pavlović 1991 Varaždin 26.07.2008.
600m 1:31,4 Sanja Bečkei 1969 Rijeka 30.06.1984.
800m 2:04,65 Slobodanka Čolović 1965 Skopje 17.06.1982.
1000m 3:19,47 Monika Lovrić 1989 Osijek 30.08.2003.
1500m 4:42,67 Marija Lončarević 1986 Rijeka 26.06.2003.
3000m 10:33,90 Ana Srakić 1985 Zagreb 08.06.2002.
100m prepone 15,02 Ana Žeravica 1991 Pula 16.06.2007.
400m prepone 1:03,65 Marissa Bura 2000 Varaždin 28.06.2015.
dalj 5,18 Ana Udarević 1987 Zagreb 19.05.2002.
vis 1,75 Sara Aščić 1997 Varaždin 13.07.2014.
troskok 11,79 Tea Kristić 1994 Pula 18.06.2011.
motka 3,65 Elija Valentić 1998 Velenje 26.09.2015.
kugla (4kg) 11,44 Ivana Vuković 1986 Zagreb 28.09.2003.
kugla (3kg) 12,74 Karla Milinković 2001 Split 10.05.2016.
disk (1kg) 31,95 Ana-Marija Budeš 1997 Osijek 23.09.2012.
koplje (600g) 44,88 Ivana Vuković 1986 Varaždin 05.07.2003.
koplje (500g) 41,18 Mirjam Petrijevčanin 1997 Osijek 26.04.2014.
kladivo (3kg) 46,80 Marija Dundović
Karla Milinković
1989
2001
Varaždin
Osijek
01.07.2006.
15.05.2016.
4x100m 48,90 Marijana Paradžiković
Ana Žeravica
Matea Majdandžić
Vedrana Pavlović
1992
1991
1994
1991
Varaždin 26.07.2008.
4x400m 3:48,47 Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Ana Žeravica
Anja Kapitanović
1991
1992
1991
1992
Varaždin 08.06.2008.
100-200-300-400m 2:13,83 Matea Majdandžić
Vedrana Pavlović
Marijana Paradžiković
Anja Kapitanović
1994
1991
1992
1992
Čakovec 20.07.2008.

Kadeti

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,23 Dino Predrijevac 1996 Rijeka 02.07.2011.
100m 11,45 Dino Predrijevac 1996 Nitra 01.10.2011.
200m 22,58 Marko Kovačević 1996 Pula 19.06.2011.
300m 36,39
36,39
Marko Kovačević
Ivan Jugović
1996
1996
Rijeka
Nitra
02.07.2011.
01.10.2011.
400m 53,28 Ivan Ivezić 1997 Slavonski Brod 09.06.2012.
600m 1:29,2 Davor Miljković 1987 Pordenone 12.10.2002.
800m 2:04,21 Dalibor Pavić 1984 Varaždin 12.09.1999.
1000m 2:42,39 Juraj Marinčić 2000 Zagreb 20.06.2015.
1500m 4:24,97 Luka Batarilo Čerdić 1998 Zagreb 21.09.2013.
3000m 9:41,24 Dalibor Pavić 1984 Zagreb 02.10.1999.
100m prepone 14,75 Dino Kalkan 1997 Čakovec 16.09.2012.
300m prepone 43,79 Lovro Marđetko 2001 Zagreb 21.06.2015.
dalj 6,20 Danijel Halauš 1988 Kaposvar 27.09.2003.
vis 1,86 Marin Pervan 1991 Zalaegerszeg 30.09.2006.
motka 4,30 Tomislav Zrno 1996 Nitra 01.10.2011.
kugla (4kg) 15,07 Marko Klasić 1993 Osijek 29.08.2008.
disk (1kg) 39,63 Božo Knezović 1993 Split 13.09.2008.
koplje (600g) 60,29 Davor Kuna 1997 Čakovec 16.09.2012.
kladivo (4kg) 46,70 Robert Čepo 1993 Split 13.09.2008.
4x100m 45,19 Tomislav Zrno
Dino Predrijevac
Marko Kovačević
Ivan Jugović
1996
1996
1996
1996
Osijek 25.05.2011.
4x300m 2:33,37 Andrej Rešetar
Karlo Marjanac
Petar Grgić
Dino Bučević
1999
1999
1999
1999
Zagreb 22.06.2014.
100-200-300-400m 2:10,90 Slavko Kručaj
Danijel Halauš
Mario Lovrić
Saša Vilić
1988
1988
1988
1988
Čakovec 21.09.2003.

Kadetkinje

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 8,13 Sanja Lončarević 1987 Varaždin 31.08.2002.
100m 12,56 Sanja Lončarević 1987 Osijek 29.09.2002.
200m 25,69 Matea Majdandžić 1994 Osijek 01.06.2008.
300m 41,18 Marissa Bura 2000 Zagreb 20.06.2015.
400m 58,96 Marissa Bura 2000 Čakovec 06.06.2015.
600m 1:31,4 Sanja Bečkei 1969 Rijeka 30.06.1984.
800m 2:21,53 Ivanka Stojnić 1992 Čakovec 09.09.2007.
1000m 3:17,32 Monika Lovrić 1989 Osijek 04.09.2004.
1500m 4:53,74 Laura Koprivnjak 1996 Pula 18.06.2011.
2000m 7:28,11 Laura Koprivnjak 1996 Osijek 03.09.2011.
100m prepone 15,38 Ana Žeravica 1991 Rijeka 17.06.2006.
300m prepone 45,50 Ana Žeravica 1991 Rijeka 18.06.2006.
dalj 5,18 Ana Udarević 1987 Zagreb 19.05.2002.
vis 1,66 Tena Vincetić 1987 Čakovec 07.07.2002.
motka 3,10 Lucija Zrno 1997 Čakovec 30.06.2012.
kugla (3kg) 12,74 Karla Milinković 2001 Split 10.05.2016.
disk (1kg) 31,95 Ana-Marija Budeš 1997 Osijek 23.09.2012.
koplje (600g) 34,89 Gracijela Maltašić 1992 Makarska 24.06.2007.
koplje (500g) 38,80 Mirjam Petrijevčanin 1997 Osijek 31.08.2012.
kladivo (3kg) 46,80 Karla Milinković 2001 Osijek 15.05.2016.
4x100m 49,37 Ljubica Mičić
Ana Žeravica
Sanja Čolović
Vedrana Pavlović
1991
1991
1991
1991
Zagreb 08.07.2006.
4x300m 2:45,73 Ljubica Mičić
Sanja Čolović
Ana Žeravica
Vedrana Pavlović
1991
1991
1991
1991
Rijeka 18.06.2006.
100-200-300-400m 2:20,84 Matea Majdandžić
Sanja Čolović
Ana Žeravica
Vedrana Pavlović
1994
1991
1991
1991
Pula 24.09.2006.

Seniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,03 Ivan Rimac 1986 Linz 03.02.2011.
200m 22,08 Ivan Rimac 1986 Beč 01.02.2011.
400m 49,46 Ivan Rimac 1986 Beč 11.02.2012.
dalj 6,29 Marin Pervan 1991 Osijek 28.12.2012.
vis 2,28 Novica Čanović 1961 Solun 25.02.1986.
troskok 13,25 Ivan Horvat 1993 Osijek 28.12.2012.
motka 5,63 Ivan Horvat 1993 Beograd 01.03.2016.

Seniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 8,17 Martina Pranjić 1998 Osijek 28.12.2012.
800m 1:59,83 Slobodanka Čolović 1965 Budimpešta 08.02.1987.
60m prepone 9,45 Dorotea Šešum 1997 Zagreb 09.02.2013.
dalj 5,25
5,25
Martina Pranjić
Dorotea Šešum
1998
1997
Zagreb
Rijeka
09.02.2013.
28.01.2017.
vis 1,77 Sara Aščić 1997 Osijek 16.01.2016.
troskok 11,16 Tea Kristić 1994 Zagreb 18.02.2012.
motka 3,62 Elija Valentić 1998 Brežice 19.12.2015.

Juniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,12 Ivan Jugović 1996 Zagreb 02.02.2013.
200m 22,98 Ivan Pranjić 1995 Beč 19.01.2013.
400m 51,48 Ivan Pranjić 1995 Beč 11.02.2012.
dalj 6,12 Mario Lovrić 1988 Zagreb 18.02.2006.
vis 1,85 Marin Pervan 1991 Zagreb 04.03.2006.
troskok 13,25 Ivan Horvat 1993 Osijek 28.12.2012.
motka 5,50 Ivan Horvat 1993 Osijek 22.12.2012.
kugla (6kg) 12,38 Luka Horvatek 1996 Rijeka 08.02.2015.

Juniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 8,17 Martina Pranjić 1998 Osijek 28.12.2012.
60m prepone 9,45 Dorotea Šešum 1997 Zagreb 09.02.2013.
dalj 5,25 Martina Pranjić 1998 Zagreb 09.02.2013.
vis 1,77 Sara Aščić 1997 Osijek 16.01.2016.
troskok 11,16 Tea Kristić 1994 Zagreb 18.02.2012.
motka 3,62 Elija Valentić 1998 Brežice 19.12.2015.

Mlađi juniori

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,12 Ivan Jugović 1996 Zagreb 02.02.2013.
200m 23,43 Marko Kovačević 1996 Beč 19.01.2013.
400m 51,48 Ivan Pranjić 1995 Beč 11.02.2012.
60m prepone (0,914) 10,06 Ivan Balat 1995 Osijek 22.01.2011.
dalj 6,00 Boris Čolović 1997 Osijek 28.12.2012.
vis 1,85 Marin Pervan 1991 Zagreb 04.03.2006.
troskok 12,42 Boris Čolović 1997 Osijek 11.01.2014.
motka 4,81 Dario Prekl 1998 Osijek 29.12.2015.
kugla (5kg) 14,37 Antonio Štenc 1997 Zagreb 01.02.2014.

Mlađe juniorke

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 8,17 Martina Pranjić 1998 Osijek 28.12.2012.
60m prepone (0,762) 9,21 Dorotea Šešum 1997 Zagreb 02.02.2013.
dalj 5,25 Martina Pranjić 1998 Zagreb 09.02.2013.
vis 1,72 Sara Aščić 1997 Zagreb 08.02.2014.
troskok 11,15 Tea Kristić 1994 Zagreb 05.02.2011.
motka 3,62 Elija Valentić 1998 Brežice 19.12.2015.
kugla (3kg) 12,20 Karla Milinković 2001 Rijeka 24.01.2016.

Kadeti

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 7,26 Dino Predrijevac 1996 Osijek 28.12.2011.
60m prepone (0,840) 9,19 Lovro Marđetko 2001 Osijek 16.01.2016.
dalj 6,00 Boris Čolović 1997 Osijek 28.12.2012.
vis 1,85 Marin Pervan 1991 Zagreb 04.03.2006.
motka 4,12 Ivan Paravac 2001 Rijeka 30.01.2016.
kugla (4kg) 13,11 Filip Hranić 1997 Zagreb 25.02.2012.

Kadetkinje

DISCIPLINA REZULTAT IME I PREZIME GODIŠTE MJESTO DATUM
60m 8,17 Martina Pranjić 1998 Osijek 28.12.2012.
60m prepone (0,762) 9,41 Dorotea Šešum 1997 Osijek 28.12.2012.
dalj 5,25 Martina Pranjić 1998 Zagreb 09.02.2013.
vis 1,61 Sara Aščić 1997 Zagreb 25.02.2012.
motka 3,10 Lucija Zrno 1997 Zagreb 04.02.2012.
kugla (3kg) 12,20 Karla Milinković 2001 Rijeka 24.01.2016.
Info-icon-red

Rekordi su izdvojeni iz popisa državnih rekorda, tablica svih vremena te tablica sezone od 2002.-2015. godine koje se nalaze na web stranicama Hrvatskog atletskog saveza. Ukoliko imate saznanja o rekordu koji ovdje nije naveden, slobodno nam pošaljite e-mail.