Kalendar natjecanja - sezona 2020.

Siječanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Veljača

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Ožujak

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Travanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Svibanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Lipanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Srpanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Kolovoz

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Rujan

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Listopad

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Studeni

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Prosinac

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO

Kalendar natjecanja - sezona 2019.

Siječanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
29.12. subota Miting otvorenja dvoranske sezone 2019. – Memorijal "Josip Gašparac" Osijek Rezultati
01.01. utorak Novogodišnja utrka Osijek Rezultati
12.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke Zagreb Rezultati
19.01. subota Prvenstvo Mediterana u dvorani za mlađe seniore-ke Miramas (FRA) Rezultati
19.01. subota Dvoranski miting "AK Slavonija-Žito" i Dvoransko prvenstvo SiB-a u višebojima Osijek Rezultati
26.01. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Zagreb Rezultati

Veljača

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati
03.02. nedjelja Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore-ke – skok s motkom Osijek Rezultati
03.02. nedjelja Dvoranski miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
09.02. subota Dvoranski miting "Gugl-Meeting Indoor" Linz (AUT) Rezultati
09.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za starije i mlađe kadete-kinje Zagreb Rezultati
10.02. nedjelja Dvoransko prvenstvo Balkana za juniore-ke Istanbul (TUR) Rezultati
16.02. subota Dvoransko prvenstvo Balkana za seniore-ke Istanbul (TUR) Rezultati
16.02. subota Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore-ke Zagreb Rezultati
21.02. četvrtak Dvoranski skakački dvomeč AK Vojvodina – AK Slavonija-Žito Novi Sad (SRB) Rezultati
23.02. subota Zimsko prvenstvo Slavonije i Baranje u bacanjima Osijek Rezultati
23.-24.02. subota-nedjelja Dvoransko prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb Rezultati
28.02. četvrtak Prvenstvo Osijeka u krosu Osijek Rezultati

Ožujak

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
01.-03.03. petak-nedjelja Europsko prvenstvo u dvorani Glasgow (GBR) Rezultati
03.03. nedjelja Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split Rezultati
09.03. subota Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Labin Rezultati
17.03. nedjelja Kvalifikacije za Svjetske dječje igre Osijek Rezultati

Travanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
06.04. subota 15. Osječki Ferivi polumaraton Osijek Rezultati
06.04. subota 15. Osječki Ferivi polumaraton – dječje utrke Osijek Rezultati
13.04. subota 36. Kros Sportskih novosti Zagreb Rezultati
14.04. nedjelja Miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
26.04. petak Proljetna liga Slavonije i Baranje – 1. kolo Osijek Rezultati

Svibanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
05.05. nedjelja Miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
05.05. nedjelja Wings for Life World Run Zadar Rezultati
09.-10.05. četvrtak-petak Erste Plava liga – kvalifikacije Osijek Rezultati
11.05. subota Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb Rezultati
13.-19.05. ponedjeljak-nedjelja Svjetsko školsko prvenstvo Split Rezultati
18.05. subota Miting "AK Agram" – Memorijal "Goran Subotić Tratinčica" Zagreb Rezultati
19.05. nedjelja Miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
19.05. nedjelja Proljetna liga Slavonije i Baranje – 2. kolo Osijek Rezultati
22.05. srijeda Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete-kinje Zagreb Rezultati
25.-26.05. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb Rezultati

Lipanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
01.-02.06. subota-nedjelja Kup Hrvatske i Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Zagreb Rezultati
05.06. srijeda Miting "14. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana" Ljubljana (SLO) Rezultati
08.-09.06. subota-nedjelja Miting "Budapest Open" Budimpešta (HUN) Rezultati
15.-16.06. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za starije i mlađe kadete-kinje Split Rezultati
17.06. ponedjeljak Proljetna liga Slavonije i Baranje – finale Osijek Rezultati
22.-23.06. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za juniore-ke Rijeka Rezultati
26.06. srijeda Miting "Salix Sub Astra" Vrbovec Rezultati
29.-30.06. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore-ke Rijeka Rezultati

Srpanj

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.-03.07. utorak-srijeda Prvenstvo Balkana za juniore-ke Cluj-Napoca (ROU) Rezultati
06.07. subota Miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
08.-14.07. ponedjeljak-nedjelja Svjetske dječje igre Ufa (RUS) Rezultati
11.-14.07. četvrtak-nedjelja Europsko prvenstvo za mlađe seniore-ke Gävle (SWE) Rezultati
25.-26.07. četvrtak-petak Miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati
31.07.-01.08. srijeda-četvrtak Prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Varaždin Rezultati

Kolovoz

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
10.-11.08. subota-nedjelja Ekipno prvenstvo Europe – 2. liga Varaždin Rezultati
21.08. srijeda Ljetni miting prijateljstva Sremska Mitrovica (SRB) Rezultati
28.08. srijeda Miting "AK Slavonija-Žito" Osijek Rezultati

Rujan

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.-03.09. ponedjeljak-utorak Prvenstvo Balkana za seniore-ke Pravets (BUL) Rezultati
03.09. utorak Erste Plava liga – finale Zagreb Rezultati
07.-08.09. subota-nedjelja Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke Rijeka Rezultati
14.-15.09. subota-nedjelja Kup Hrvatske i Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore-ke Zagreb Rezultati
21.09. subota Kup Hrvatske za kadete-kinje Zagreb Rezultati
22.09. nedjelja 4. Baranjski Ferivi polumaraton Kopački rit Rezultati
28.09. subota Susret kadetskih reprezentacija CRO-CZE-HUN-SLO-SVK Ptuj (SLO) Rezultati

Listopad

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
26.10. subota 2. Kids' Athletics dvoransko prvenstvo Atletskog kluba Slavonija-Žito Osijek Rezultati

Studeni

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
02.11. subota Prvenstvo Hrvatske u krosu Virovitica Rezultati
09.11. subota Prvenstvo Balkana u krosu Berane (MNE) Rezultati

Prosinac

DATUM DAN NATJECANJE MJESTO
01.12. nedjelja Humanitarna utrka "Osijek trči – I ti to možeš – daruj svoje kilometre" Osijek Rezultati